Sparing nr 4 - Olimpia Bukowinka - KS Komorów

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO OLIMPII
OLIMPIA BUKOWINKA – KS KOMORÓW 8 – 0

BRAMKI DLA OLIMPII – Rafał Myśliwiec x 1, Michał Sekuła x 2, Krzysztof Sekuła z karnego, Patryk Kuśmierek x 1, Krystian Kuca x 1, Krzysiek Kowalski x 1, Kamil Grabowski x 1.

Dzisiejszy sparing przebiegał zdecydowanie pod dyktando naszej drużyny. Niemalże przez cały mecz utrzymywaliśmy się przy piłce a nasz bramkarz Krzysztof Sekuła tylko sporadycznie musiał interweniować w trudnych sytuacjach. Dodatkowo bardzo dobrze grająca nasza obrona nie pozwalała na stwarzanie zagrożenia pod nasza bramką. Oczywiście oprócz obrony, aby wygrywać musi być skuteczny atak. Cieszy osiem strzelonych bramek. Wart podkreślenia jest fakt, że 4 gole strzelili nasi obrońcy i to dwa po indywidualnych akcjach Patryk Kuśmierek oraz Krzysztof Kowalski którzy niczym tyczki mijali naszych przeciwników by na końcu oddać celne strzały. Nasz rywal nie był zbyt wymagający, więc mogliśmy sobie pozwolić na więcej luzu. Nasza gra wygląda coraz lepiej, ale nadal musimy pracować nad dokładnością podań i przyjęciem piłki oraz grą bez piłki. W dzisiejszym meczu zabrakło kilku kluczowych graczy więc mogli pograć i pokazać się z dobrej strony pozostali nasi zawodnicy.

Olimpia zagrała w składzie: Krzysztof Sekuła, Patryk Kajda, Patryk Kuśmierek, Krystian Kuca, Krzysiek Kowalski, Maciej Franc, Michał Sekuła, Rafał Myśliwiec, Przemek Zalewski, Kamil Grabowski, Grzesiek Kowalski, Piotr Topolski, Bartek Wysocki, Michał Pieczyński, Andrzej Moczulski

Powiązana galeria: